آمازون و خریداری فروشگاه اینترنتی بزرگ خاورمیانه

آمازون و خریداری فروشگاه اینترنتی بزرگ خاورمیانه  شرکت بزرگ آمازون خواستار خریداری بزرگ ترین فروشگاه اینترنتی خاورمیانه یعنی Souq.com شده است که قصدی بزرگ برای آمازون محسوب می شود. سایت بزرگ اینترنتی آمازون آخرین مرحله خرید فروشگاه آنلاین سوق امارات را آغاز کرد. سوق (Souq.com) بزرگ ترین فروشگاه اینترنتی خاورمیانه محسوب میشود و بازار خاورمیانه و شمال […]

آمازون و خریداری فروشگاه اینترنتی بزرگ خاورمیانه 

شرکت بزرگ آمازون خواستار خریداری بزرگ ترین فروشگاه اینترنتی خاورمیانه یعنی Souq.com شده است که قصدی بزرگ برای آمازون محسوب می شود. سایت بزرگ اینترنتی آمازون آخرین مرحله خرید فروشگاه آنلاین سوق امارات را آغاز کرد. سوق (Souq.com) بزرگ ترین فروشگاه اینترنتی خاورمیانه محسوب میشود و بازار خاورمیانه و شمال آفریقا را تحت پوشش خود قرار میدهد. مذاکره آمازون برای خرید این فروشگاه تا پایان سال ۲۰۱۷ میلادی نهایی خواهد شد.

 

آمازون برای خرید بزرگ ترین فروشگاه اینترنتی خاورمیانه مبلغی حدود ۶۵۰ تا ۷۵۰ میلیون دلار را سرمایه‌ گذاری کرده است. البته این خبر هنوز به صورت رسمی توسط این پایگاههای فروش آنلاین تایید و یا تکذیب نشده است. این در حالیست که عمار مالز (Emaar Malls)، مالک بزرگ ترین مرکز خرید دبی نیز مبلغی بالغ بر ۸۰۰ میلیون دلار را برای خرید Souq.com پیشنهاد داده بود.

آمازون و خریداری فروشگاه اینترنتی بزرگ خاورمیانه

 به گزارش پارس ناز فروشگاه آنلاین سوق در ۱۲ سال پیش یعنی سال ۲۰۰۵ میلادی توسط یک کارآفرین متولد سوریه به نام Ronaldo Mouchawar تاسیس شد و در حال حاضر بیش از ۴۵ میلیون نفر از این فروشگاه اینترنتی خرید میکنند. بیشتر کاربران این پایگاه از کشورهای مصر، عربستان سعودی و امارات هستند.

 

نماینده آمازون در روز سه شنبه ۲۸ مارس در خصوص عقد قرارداد خرید بزرگ ترین سایت فروشگاه اینترنتی خاورمیانه اعلام کرد که بازارهای فروش آمازون و سوق هر دو بر روی ساختارهای مشابهی استوار شده‌ اند و اکنون قصد دارند با تبادل تجربه و به کارگیری فناوری‌ های مدرنتر دامنه‌ خدمات خود را گسترش دهند.