آموزش تمرین ژاپنی برای از بین بردن چربی ها

آموزش تمرین ژاپنی برای از بین بردن چربی ها  به شما بهترین تمرین ها را معرفی می کنیم که می توانند چربی های اضافه بدن را حسابی آب کنند. این تمرین برای مردم ژاپن است. میکی ریوسوک بازیگر ژاپنی اخیرا روش جالبی کشف کرده است که کمک میکند در عرض چند هفته 13 کیلوگرم و 12 سانتی متر […]

آموزش تمرین ژاپنی برای از بین بردن چربی ها 

به شما بهترین تمرین ها را معرفی می کنیم که می توانند چربی های اضافه بدن را حسابی آب کنند. این تمرین برای مردم ژاپن است. میکی ریوسوک بازیگر ژاپنی اخیرا روش جالبی کشف کرده است که کمک میکند در عرض چند هفته ۱۳ کیلوگرم و ۱۲ سانتی متر از دور کمر کم کنید. این تمرین توسط پزشک برای تسکین کمردرد به او تجویز شده بود و در روز دو دقیقه بیشتر زمان نمیبرد.

 

پارس ناز از شما دعوت میکند این تمرین را امتحان کنید تا تاثیرات کاهش وزن را در خود ببینید.ریوسوک این تمرین را رژیم تنفس نامیده است. لازمه این تمرین ایستادن در یک موقعیت ثابت، سه ثانیه دم و هفت ثانیه بازدم قوی است.

 

بیشتر پزشکان اروپایی استفاده از این ورزش برای کاهش وزن را تایید و حمایت کرده اند و تاثیرات آن را به این طریق شرح داده اند: چربی حاوی اکسیژن کربن و هیدروژن است. اکسیژنی که با نفس کشیدن وارد بدن میشود به سلول های چربی میرسد و آن ها را به دو جزء کربن و آب تبدیل میکند. پس هر چه بدن اکسیژن بیشتری مصرف کند چربی بیشتری میسوزاند.

آموزش تمرین ژاپنی برای از بین بردن چربی ها

این ورزش را هر روز به مدت دو الی ده دقیقه انجام دهید.

 

بایستید و یکی از پاها را جلوتر از پای دیگر قرار دهید.

 

عضلات باسن را سفت کنید و تمام وزن را روی پای عقب بیندازید.

 

سه ثانیه نفس را داخل بدهید و دست ها را بالای سر بلند کنید.

 

سپس هفت ثانیه نفس را بیرون بدهید و تمام عضلات بدن را سفت کنید.

 

به گفته پزشکان و متخصصان این تمرین عضلات و متابولیسم بدن را تقویت میکند.