این مرد بیش از ۱۰۰ کیلو لاغر کرد / تصاویر

این مرد بیش از ۱۰۰ کیلو لاغر کرد تصویری که می‌بینید شخصی را نشان نمی‌دهد که با پرچم تیم محبوبش عکس انداخته باشد بلکه عکسی از این مرد است که جلوی پیراهن سابق خود ایستاده است. گری ویلر 55 ساله اهل کویینزلند است که در این سن متوجه شده است وزن بالا یعنی 262 کیلوگرمی […]

The post این مرد بیش از 100 کیلو لاغر کرد / تصاویر appeared first on جذاب.

این مرد بیش از ۱۰۰ کیلو لاغر کرد

تصویری که می‌بینید شخصی را نشان نمی‌دهد که با پرچم تیم محبوبش عکس انداخته باشد بلکه عکسی از این مرد است که جلوی پیراهن سابق خود ایستاده است.

این مرد بیش از 100 کیلو لاغر کرد

گری ویلر ۵۵ ساله اهل کویینزلند است که در این سن متوجه شده است وزن بالا یعنی ۲۶۲ کیلوگرمی او برای سلامت او مضر است و باید ورزش کردن را شروع و رژیم غذایی خود را عوض کند که در نهایت با همین کارها هم توانست بیش از ۱۰۰ کیلوگرم فقط در ۶ ماه کم کند.

 

این مرد بیش از 100 کیلو لاغر کرد

این مرد بیش از 100 کیلو لاغر کرد

ویلر ۵۵ ساله در مصاحبه‌ای که با یکی از خبرنگاران کشور خود داشت، درباره شیوه کارش گفت که پس از تصمیم گرفتن به کم کردن وزن خود، به خانه دوست خود رفته است و رژیم غذایی خود را از هله و هوله به سبزیجات سالم، گوشت سفید و میوه تغییر داده است و کاهش وزن خود را در همان ماه‌های ابتدایی متوجه شده است.

گفتنی است؛ ویلر که در حال حاضر ۱۵۵ کیلوگرم است، در ادامه صحبت‌های خود گفت که قصد دارد وزن خود را در مرحله بعدی کم کردن وزنش به ۱۳۰ کیلو برساند.

 

 

The post این مرد بیش از ۱۰۰ کیلو لاغر کرد / تصاویر appeared first on جذاب.