دانلود فیلم ناسور با لینک مستقیم

دانلود رایگان فیلم ناسور با لینک مستقیم دانلود رایگان انیمیشن ایرانی ناسور با لینک مستقیم و کیفیت بالا New Iranian Movie Nasoor بزودی از پاپ ترانه – اکران ماه محرم دانلود فیلم ناسور با لینک مستقیم   گروه فیلم : مذهبی – انیمیشن سال تولید : ۱۳۹۳ کارگردان : کیانوش دالوند تهیه‌کننده : محمد حسین قاسمی و داریوش […]

نوشته دانلود فیلم ناسور با لینک مستقیم اولین بار در دانلود آهنگ جدید پدیدار شد.

دانلود رایگان فیلم ناسور با لینک مستقیم

دانلود رایگان انیمیشن ایرانی ناسور با لینک مستقیم و کیفیت بالا

New Iranian Movie Nasoor

بزودی از پاپ ترانه – اکران ماه محرم

فیلم ناسور

دانلود فیلم ناسور با لینک مستقیم

 

گروه فیلم : مذهبی – انیمیشن

سال تولید : ۱۳۹۳

کارگردان : کیانوش دالوند

تهیه‌کننده : محمد حسین قاسمی و داریوش دالوند

بیشترین تلاش برای عرضه مناسب محصولات سینمایی و تلویزیونی ایران صورت گیرد و انشالله، نخستین عرضه ی تجاری انیمیشن سینمایی «ناسور» در هجدهمین بازار فیلم فجر انجام می شود.

اکران در کشور های مختلف

این انیمیشن سینمایی مورد استقبال برخی از کشورهاى اهل تسنن مانند ترکیه و هند قرار گیرد.

وی تاکید کرد: پس از پایان جشنواره جهانی فیلم فجر و حضور در بازار بین المللی این رویداد سینمایی، در نظر داریم در بازارهای مختلف فیلم کشورهای اسلامی حضور داشته باشیم و این فیلم را به مخاطبان مسلمان در جهان اسلام به خصوص شیعیان عرضه کنیم.

 

داریوش الوند، تهیه کننده «ناسور» با اشاره به این مطلب که این انیمیشن سینمایى بر اساس منابع معتبرى نوشته شده است بیان کرد: انیمیشن سینمایى «ناسور» بر اساس منابع معتبرى از جمله «نفس المهموم»، تألیف شیخ عباس قمى و کتاب هاى «لهوف» و «آه»، نوشته شده است.

 

تغییرات فیلم : 

بعد از اکران فیلم «ناسور» در جشنواره و دریافت بازخوردها تصمیم گرفتیم چند پلان را تغییر دهیم و پلان هاى دیگرى را جایگزین کنیم.

این انیمیشن سینمایی با تکنیک و کیفیت خاصى ساخته شده و مى تواند نظر مخاطبان بسیارى در تمام رده هاى سنى کودک، نوجوان و حتى بزرگسال را به خود جلب کند.

دالوند در پایان صحبت های خود گفت:  انیمیشن «ناسور» تداعی کننده حس و حال  فیلم هاى سینمایى رئال است و به همین خاطر توانسته  بزرگسالان را نیز به خود جلب کند.

توضیحاتی درباره ی انیمیشن 

انیمیشن سینمایی «ناسور» روایتی از حماسه عاشورا است که این حماسه با محوریت انتخاب، وقایع این حادثه عظیم را به تصویر می کشد و به عبارت دیگر «ناسور» راوی جراحتی است که از شهادت مظلومانه امام حسین (ع) و یاران ایشان در دل همه آزادی خواهان جهان ایجاد شده است.

0_0_nasoor1 287486_536 492474_486 1925856 nasour فیلم+ناسور

 

وضعیت اکران فیلم

در حال حاضر  به دو شیوه اکران ویژه مدارس و بلیت فروشی در سینماها روی پرده است.

 

آپدیت ۳ آذر ۹۵

چهار هفته است در سینماهای کشور اکران شده و هیچ گونه تبلیغی در سطح شهر نداشت، به تازگی در ۱۰ نقطه تهران نصب شده است.

آپدیت ۴ آذر ۹۵

 

اعتراض دست‌اندرکاران به پخش غیرقانونی تیزر فیلم از ماهواره

این شبکه در راستای شیطنت‌های خود به تازگی با استفاده از تبلیغات انیمیشن عاشورایی که در رسانه‌های رسمی کشور منتشرشده، تیزرهای این اثر دینی را هم به طور غیرقانونی پخش می‌کند.

آنونس را از لینک زیر می توانید دانلود کنید :

نوشته دانلود فیلم ناسور با لینک مستقیم اولین بار در دانلود آهنگ جدید پدیدار شد.