مادر بزرگ ۶۸ ساله خواننده گروه موسیقی متال راک

مادر بزرگ ۶۸ ساله خواننده گروه موسیقی متال راک  مادر بزرگی که انرژی زیادی برای خوانندگی دارد و در س 68 سالگی با صدای رسا و عالی خوانندگی می کند و در یک گروه موسیقی هم عضویت دارد. یک مادربزرگ 68 ساله که اخیرا به عنوان خواننده اصلی گروه موسیقی گرایندکور کارش را شروع کرده،ثابت می […]

مادر بزرگ ۶۸ ساله خواننده گروه موسیقی متال راک 

مادر بزرگی که انرژی زیادی برای خوانندگی دارد و در س ۶۸ سالگی با صدای رسا و عالی خوانندگی می کند و در یک گروه موسیقی هم عضویت دارد. یک مادربزرگ ۶۸ ساله که اخیرا به عنوان خواننده اصلی گروه موسیقی گرایندکور کارش را شروع کرده،ثابت می کند هیچکس برای دنبال کردن رویاهایش پیر نیست.

 

این خانم با نام هنری گرایندمادر( ترکیب کلمه مادربزرگ و گرایندکور)اهل ویندسور- اونتاریو،استعداد خود را در این سبک موسیقی در سال ۲۰۰۴ نشان داد. پسر او با نام هنری رین فارست و دوستانشاز او دعوت کردند تا به گروه گرایندکور آنها بپیوندد. اعضای این گروه موسیقی به دنبال صدای مناسبی برایگروه شان بودند و تصمیم گرفتند صدای او را نیز امتحان کنند.

مادر بزرگ 68 ساله خواننده گروه موسیقی متال راک

مادر و پسر گروه موسیقی سبک گرایندکور با نام هنری گرایندمادر و رین فارستگرایندمادر از آن زمان گروه موسیقی مستقل خودش را با پسرش افتتاح کرد و پس از آنکه سال گذشته خوانندهمشهور راک اوزی اوزبورن در شبکه اجتماعی توئیتر به او اشاره کرد، وی به شهرت بین المللی رسید.موزیک ویدئوی او به نام “تاریخ تکرار می کند” بیش از ۱٫۴ میلیون در یکی از شبکه های اجتماعی بازدید داشتهو یکی دیگر از ویدئوهای او نیز در یوتوب ۳۵۰،۰۰۰ بار دیده شده است.

 

به نظر می رسد این گروه در نقاط مختلف دنیا محبوبیت پیدا کرده ولی به گزارش نیک صالحی دنبال کننده هایبسیار زیادی در ژاپن دارد و اکنون این گروه موسیقی خود را برای رفتن به تور آماده می کند.

مادر بزرگ 68 ساله خواننده گروه موسیقی متال راک

خوانندگی مادربزرگ ۶۸ ساله در نوعی گروه راک-متال

 

از آنجا که سبک موسیقی گرایندکور به نوعی پرسر و صدا و خشمگین است، وقتی از گرایندمادر سوال شدکه چه چیزی می تواند باعث تحریک خشم در طول اجرای وی شود، پاسخ داد که از شرایط جهان امروزخشمگین است .این بانوی ۶۸ ساله کانادایی تصدیق می کند که دوستانش از موفقیت او کاملا گیج و مبهوت شده اند، چرا کهگرایندکور را اصلا به عنوان موسیقی نمی شناسند، ولی گرایندمادر آنها را سرزنش نمی کند و می گوید:

 

“وقتی من کوچک بودم والدینم آن زمان می گفتند گروه “the Beatles” یا “Rolling Stones”(گروه های راک قدیمی) اصلا موسیقی نیستند، فقط صدا هستند. بنابراین طرز فکر آنها را درک می کنم.”

مادر بزرگ 68 ساله خواننده گروه موسیقی متال راک

گرایندمادر خشم خود را از شرایط دنیای کنونی به شیوه ای هنری ابراز می کند