معرفی بهترین کتاب های مورد علاقه مدیران

معرفی بهترین کتاب های مورد علاقه مدیران  به شما بهترین کتاب های مورد علاقه مشهورترین مدیران بزرگ جهان را معرفی می کنیم تا شما نیز بتوانید از علم آن ها استفاده کنید. مطالعه کتاب بهترین راه برای کسب اطلاعات جدید، رسیدن به ایده های خلاقانه و آموختن نکات ارزشمندی است که باعث پیشرفت زندگی شخصی و […]

معرفی بهترین کتاب های مورد علاقه مدیران 

به شما بهترین کتاب های مورد علاقه مشهورترین مدیران بزرگ جهان را معرفی می کنیم تا شما نیز بتوانید از علم آن ها استفاده کنید. مطالعه کتاب بهترین راه برای کسب اطلاعات جدید، رسیدن به ایده های خلاقانه و آموختن نکات ارزشمندی است که باعث پیشرفت زندگی شخصی و حرفه ای میشود.

 

پس زیاد هم عجیب نیست که بزرگترین رهبران شغلی جهان از طرفداران سراپاقرص کتاب خواندن هستند. وقتی بزرگترین مدیران در کنار مسئولیت های سنگین شغلی وقت برای کتاب خواندن دارند پس هیچ بهانه ای برای مطالعه نکردن ما وجود ندارد.

 

برخی از این مدیران طرفدار آثار کلاسیک و برخی به کتاب های الهام بخش حرفه ای و حتی رمان های جاسوسی هستند. با کتاب های مورد علاقه مدیرانی چون جف بزوس، بیل گیتس، الون ماسک و آشنا شوید.

معرفی بهترین کتاب های مورد علاقه مدیران

جف بزوس: بازمانده روز اثر کازو ایشی گورو

جف بزوس مدیرعامل آمازون چیزهای زیادی از کتاب های داستانی آموخته است تا کتاب های غیر داستانی و این رمان که درباره یک پیشخدمت در انگلیس پس از جنگ است یکی از کتاب های مورد علاقه اوست.

معرفی بهترین کتاب های مورد علاقه مدیران

استیو جابز: معضل نوآوران اثر کلایتون ام کریستنسن

معضل نوآوران کتابی است که تاثیر عمیقی روی استیو جابز یکی از با افتخارتین کارآفرینان معروف دنیا گذاشته است. پس بدن شک مطالعه این کتاب ارزش وقت گذاشتن دارد. این کتاب به یکی از بحث برانگیز ترین کتاب های کسب و کار شناخته شده است.

معرفی بهترین کتاب های مورد علاقه مدیران

تیم کوک: رقابت در برابر زمان اثر جورج استاک

تیم کوک مدیرعامل شرکت اپل به هر یک از کارمندان جدید خود نسخه ای از این کتاب هدیه میدهد. درست است که شما کارمند شرکت اپل نیستید اما مطالعه این کتاب که تاکید زیادی روی کار کردن موثر دارد میتواند به شما در ساده کردن برنامه روزانه و پیشرفت شغلی کمک بزرگی کند.

معرفی بهترین کتاب های مورد علاقه مدیران

ریچارد برانسون: می دانم چرا پرنده ها در قفس می خوانند اثر مایا آنجلو

ریچارد برانسون در وب سایت کمپانی خود لیستی از کتابهای پیشنهادی دارد. این کتاب یکی از کتابهای مورد علاقه بیل کلینتون نیز هست.