معرفی شایسته ترین دختر سال ۲۰۱۷

شایسته ترین دختر سال ۲۰۱۷ !   هر ساله مراسم انتخاب دختر شایسته در آمریکا برگزار می شود که از همه کشورها در آن حضور دارند.   میزبان مراسم انتخاب دختر شایسته 2017 ایالات متحده بود که بسیار مجلل این مراسم را بر پا کرد. تصاویری از دختر شایسته 2017 را برای شما تهیه کرده […]

نوشته معرفی شایسته ترین دختر سال ۲۰۱۷ اولین بار در تالاب پدیدار شد.

شایسته ترین دختر سال ۲۰۱۷ !

 

هر ساله مراسم انتخاب دختر شایسته در آمریکا برگزار می شود که از همه کشورها در آن حضور دارند.

 

میزبان مراسم انتخاب دختر شایسته ۲۰۱۷ ایالات متحده بود که بسیار مجلل این مراسم را بر پا کرد. تصاویری از دختر شایسته ۲۰۱۷ را برای شما تهیه کرده ایم با ما همراه باشید.

 

مراسم دختر شایسته هر ساله برگزار می شود و در این مراسم دخترهای شایسته از تمام کشورهای دنیا شرکت می کنند. هدف این مراسم، بیشتر جمع آوری کمک به نیازمندان دنیاست. این مراسم امسال در کشور آمریکا برگزار شد.

 

دختر شایسته ۲۰۱۷ انتخاب شد

مراسم دختر شایسته ۲۰۱۷Miss World در ۱۸ دسامبر ۲۰۱۷ در ایالات متحده آمریکا درست در جنوب واشنگتن دی سی برگزار شد. در این مراسم ۱۱۷ شرکت کننده از سراسر جهان برای دریافت درجه دختر شایسته جهان در سال ۲۰۱۷ به رقابت پرداختند. این دومین بار است که ایالات متحده میزبانی مراسم مجلل بود.

 

استفانی دل واله Stephanie Del Valle از کشور پورتوریکو به عنوان دختر شایسته ۲۰۱۷ انتخاب و توسط مریا لالاگونا Mireia Lalaguna دختر شایسته ۲۰۱۷ از کشور اسپانیا تاج گذاری شد.

 

معرفی شایسته ترین دختر سال 2017

شایسته ترین دختر سال ۲۰۱۷ کیست؟!

معرفی شایسته ترین دختر سال 2017

شایسته ترین دختر سال ۲۰۱۷

 

استفانی دل واله Stephanie Del Valle از کشور پورتوریکو Miss World 2017 شد.

 

در این مراسم ۵ جایزه دیگر هم وجود دارد : تاپ مدل، مولتی مدیا، استعداد، ورزش و زیبایی هدفمند.

 

در قسمت تاپ مدل شرکت کننده ها با پوشیدن لباس های طراحان معروف در این مراسم شرکت می کنند و هر کدام که در این لباس ها بهتر باشند برنده می شوند. که برنده این بخش دختر شایسته چین شد.

 

در قسمت مولتی مدیا شرکت کننده ها باید از خودشان یک فیلم ۶ ثانیه ای تهیه کنند و هر کدام که بیشترین کمک مردمی را جمع آوری کند برنده می شود. برنده این بخش هم مثل سال گذشته دختر شایسته فیلیپین بود.

 

در قسمت زیبایی هدفمند هم دختر شایسته اندونزی برنده شد.

معرفی شایسته ترین دختر سال 2017

شایسته ترین دختر سال

 

۱۰ نفری که به مرحله نیمه نهایی توسط رای داوران راه پیدا کردند از کشورهای چین، کنیا، بلژیک، فیلیپین، اندونزی، آمریکا، کره،جمهوری دومنیکن، برزیل و پورتوریکو بودند.

 

معرفی شایسته ترین دختر سال 2017

 

۱۰ نفر برتر در Miss World 2016

 

۵نفری که به مرحله نیمه نهایی توسط رای داوران راه پیدا کردند از کشورهای کنیا، اندونزی، فیلیپین، جمهوری دومنیکن و پورتوریکو بودند.

 

معرفی شایسته ترین دختر سال 2017

 

معرفی شایسته ترین دختر سال 2017

نوشته معرفی شایسته ترین دختر سال ۲۰۱۷ اولین بار در تالاب پدیدار شد.